Працюємо для підтримки належного функціонування водогосподарського комплексу Прикарпаття

Упродовж тижня начальник Лисецької дільниці Дністровського БУВР Іван Галушка провів зустрічі з головами Богородчанської селищної громади Івано-Франківського району Ростиславом Зарембою та Лисецької селищної громади Івано-Франківського району Анатолієм Лущаком.
Під час нарад обговорили питання щодо утримання та обслуговування внутрішньогосподарських меліоративних систем, залучення суб’єктів господарювання до покращення функціонування меліоративних мереж та утримання їх в належному стані.
Окрім того, йшлося про можливість передачі державної водогосподарської інфраструктури з балансу Дністровського БУВР у власність територіальних громад.
Представники місцевого самоврядування висловили зацікавленість та готовність працювати у даному напрямку.
Окрім того, Іван Галушка взяв участь у робочій нараді за участі представників Івано-Франківської ОДА, управління державного екологічного нагляду (контролю) в Івано-Франківській області, управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА та представників органів місцевого самоврядування м. Тисмениця щодо питань врегулювання ситуації з проведення робіт на об’єкті «Виправлення русла та відновлення берегоукріплення р. Ворона в м. Тисмениця (район Заріка) Тисменицького району Івано-Франківської області».
В ході наради прийняли рішення щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації на вищезгаданий об’єкт, та вирішено забезпечити її погодження з громадою м. Тисмениця на громадських слуханнях.
Враховуючи ситуацію, яка склалась на Прикарпатті з сніговими опадами, працівники Лисецької дільниці упродовж тижня виконували робити з розчистки територій баз в смт. Лисець та в с. Угринів від снігових заметів.