Платформа рішень для менеджерів природоохоронної діяльності

7 жовтня 2020 року в форматі онлайн відбулося урочисте відкриття  АTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION» за участю почесних гостей платформи, а саме: представників комітету ВР з екологічної політики та природокористування, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства водних ресурсів України, Державної служби геології та надр України, експертів ПАЕУ.

Заступник голови Держводагенства України Олексій Кузьменков виступаючи перед учасниками заходу зазначив, що на сьогодні   підписання угоди про асоціацію з ЄС відкрило перед  Україною  не лише можливості, але і зобов’язання щодо впровадження окремих стандартів в різних сферах суспільного життя, в тому числі в сфері якості води.

Програмою заходу передбачено проведення онлайн-конференцій з охорони водних та земельних ресурсів, управління промисловими відходами, охорони атмосферного повітря. У рамках заходу, що розпочався 7 жовтня, було проведено онлайн-конференцію «Охорона водних та земельних ресурсів».

Спеціалісти відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод,  відділу водних відносин та басейнової взаємодії та лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР прийняли участь у засіданні.