Підтримуємо в технічно справному стані гідротехнічні споруди та міжгосподарські меліоративні мережі Івано-Франківщини

Упродовж минулого тижня, з метою забезпечення стабільної роботи міжгосподарських меліоративних мереж та гідротехнічних споруд області, працівники дільниць Дністровського БУВР продовжували виконувати ремонтно-доглядові роботи.

Зокрема, роботи зі зрізування і вирубки чагарнику виконувалися на наступних водозахисних об’єктах області:

– на р.Прут в смт.Заболотів, на м/г “Снятинська” в с.Хутір-Будилів, на р.Черемош в с.Попельники, на м/г “Снятинська” на р.Сага в с.Завалля Снятинського району;

– на міжгосподарській мережі “Ворона” на р. Ворона в с. Виноград, на р.Шиблянка в с.Княждвір Печеніжинської селищної ради ОТГ Коломийського району;

– на р. Дністер в с. Побережжя, на р. Бистриця Солотвинська в с. Монастирчани, на р. Бистриця Надвірнянська в с. Грабовець Тисменицького району.

Окрім цього, фахівцями Галицької дільниці проводилось обстеження дамб та берегоукріплень на річках Лімниця та Дуба у наступних населених пуктах Рожнятівського району: Закерничне, Перегінське, Дуба, Цінева, Ясень, Сливки.

Інженерно-технічні працівники оглянули гідротехнічні споруди, стан прибережно-захисних смуг, наявність та технічний стан водовипусків, шлюзів-регуляторів, а також проблемних місць на річках. За результатами обстежень складені відповідні акти.

Працівники Заболотівської дільниці проводили перевезення великогабаритного каменю для відновлення кріплення водозахисної дамби, пошкодженої червневим паводком, на р.Прут в с.Борщів Снятинського району.