За ініціативи координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні та представників проекту Глобального екологічного фонду (ГЕФ)/ПРООН/ОБСЄ/ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» 29 вересня 2020 р. відбулася онлайн зустріч щодо результатів дослідження хвостосховищ в басейні р.Дністер.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120452850_2774815036072363_3364543758253839598_o-1.jpg)
До дустрічі долучились представники Івано-Франківської ОДА, управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Державної екологічної інспекції Карпатського округу, Дністровського БУВР та представники підприємств-операторів хвостосховищ.
З вітальним словом виступив заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Івасик, в якому наголосив про актуальність проведеного дослідження. Спікери зустрічі
Тамара Кутонова – регіональний координатор проекту ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» та Ірина Ніколаєва – к.т.н., експертка з екологічної безпеки, консультантка ОБСЄ, розповіли про наявність хвостосховищ, які є невід’ємною частиною басейну р. Дністер. Зокрема в басейні р. Дністер налічується 32 об’єкти (160 млн. тонн відходів).
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120513909_2774815086072358_1988557518074284347_o.jpg)
За підсумками зустрічі вирішили, про включення промислових відходів до плану управління відходами на території Івано-франківської області, який повинен бути розроблений до кінця 2020 року.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120576322_2774815019405698_4810999531158433893_o.jpg)