Нові онлайн-послуги для водокористувачів

Вже з наступного року ті, хто здійснює спеціальне водокористування, отримають увесь перелік послуг онлайн.
Відповідний наказ Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського  зареєстрував Мін’юст.
Головні новації, які очікують на водокористувачів у 2022 році:
–  звітуватимуть усі, хто забирає воду від 5 м3/добу. Аби отримати достовірні дані державного водокористування, ми уніфікували правила отримання дозволу та подання звіту. Раніше звітували лише водокористувачі від 20 м3/добу – з 2022 роки звітуватимуть усі, хто отримує дозвіл на спеціальне водокористування від 5 м3/добу;
–  повний перелік послуг онлайн – подання звіту та розрахунок гранично-допустимого скиду. Цього року користувачі послуги мали можливість у тестовому режимі подати звіти онлайн або традиційно – у паперовому вигляді. З наступного року – лише онлайн.
В Україні 15 тисяч водокористувачів. Подання звіту в електронній формі зекономить їм час і кошти на логістиці. Адже у середньому водокористувач витрачає на підготовку паперових документів та похід до підрозділів Держводагентства для подачі звіту 2 тис грн. Тривалість – до 12 годин.

Портал е-послуг розроблено Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державним агентством водних ресурсів України, за підтримки USAID/UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах. Проєкт реалізовано спільно з Фондом Східна Європа.

Більше читайте на нашому сайті ? https://bit.ly/2ZHqBHt
За матеріалами Державного агентства водних ресурсів України