Нарада в басейновому управлінні

09.08.2018р. начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів п. Р. Михайлюк провів нараду з начальниками міжрайонних управлінь водного господарства, з керівниками апарату басейнового управління, на якій були розглянуті питання:
– про хід виконання ліквідації наслідків паводків (червень-серпень 2018р.) на водозахисних дамбах в с.Підлісся Тисменицького району р. Бистриця Солотвинська та в с. Борщів Снятинського району р. Прут;
– про співпрацю з місцевими органами влади по вивченню ситуації на ріках, визначенню нанесених збитків, прийняття спільних мір по їх ліквідації.
З інформації начальників МУВГ, роботи по ліквідації наслідків паводків на об’єктах продовжуються. На даний період на об’єкті в с.Підлісся Тисменицького району вкладено 49 м3 залізобетонних елементів, 3280 мішків з пісчано – гравійною сумішшю, завезено 110 м3 негабаритного каміння.
В с. Борщів Снятинського району р.Прут завезені 200 тонн негабаритного каміння, вкладено – 120 тонн каміння і 25 м3 збірного залізобетону.