Напередодні Міжнародного дня Дністра вітаємо наших партнерів зі святом!

З 2018 року в останню неділю травня відзначається Міжнародний день Дністра.

Здавна ця річка була важливою для України та для Республіки Молдова , де вона є головною водною артерією. Тож транскордонне партнерство між нашими країнами з використання та охорони водних ресурсів басейну річки Дністер є надзвичайно важливим.

Результатом спільних зусиль мають стати злагоджені дії для протидії наявним екологічним ризикам. Саме для цього була створена Дністровська Комісія (www.dniester-commission.com), як орган міждержавного співробітництва Республіки Молдова та України в сфері охорони, та розвитку басейну річки Дністер. Її основна мета – це реалізація заходів для досягнення раціонального та екологічно обґрунтованого використання і охорони водних та інших природних ресурсів і екосистем басейну річки Дністер в інтересах населення та сталого розвитку держав.

Цю співпрацю в тому числі підтримують міжнародні організації, зокрема через проєкт ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами у басейні річки Дністер».

Тож напередодні Міжнародного дня Дністра вітаємо наших партнерів зі святом!