Нагородження переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» 2019

З 22 березня до 12 вересня 2019 проходив Міжнародний басейновий конкурс Барви Дністра», який був заснований 11 років тому.

У 2019 році конкурс був реалізований за підтримки Державного агентства водних ресурсів України та проекту Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», який виконується ОБСЄ у співпраці з ПРООН та ЄЕК ООН.

Загалом, у 2019 році у конкурсі взяли участь понад 700 учасників, призерами стали 107 молодих людей. Конкурс проходив під девізом – «Скажемо “НІ!” пластику в Дністрі!»

Через карантинні заходи цьогоріч довелося трішки змінити час і формат церемонії нагородження. Втім, напередодні Міжнародного дня Дністра в Дністровському БУВР відбулося нагородження переможців з Івано-Франківщини.

Зокрема, дипломи та пам’ятні подарунки отримали:

І місце – Рекрутяк Вікторія за малюнок і аматорську роботу «Дністер на Львівщині»

ІІІ місце розділили між собою:

Тринчій Евеліна за науково-популярну статтю «Скажемо ні пластику на Дністрі»

Дум’як Софія за науково-популярну статтю «Скажемо ні пластику на Дністрі»

Личагіна Лілія за науково-популярну статтю «Схаменіться люди поки ще не пізно»

«Дякую всім за участь. Відрадно, що у нас є молодь, яка переймається проблемами збереження Дністра. Адже саме молоді люди є рушійною силою і від вас залежить майбутнє наших водойм», – сказав під час нагородження начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.

Варто зауважити, що церемонії нагородження переможців в інших областях відбудуться вже незабаром.