Навчання щодо Е-декларування: В Дністровському БУВР з’ясовували нюанси заповнення декларацій

Під час  заходу вивчалися питання щодо нововведень, які стосуються зазначення відомостей у щорічній електронній декларації за 2019 рік, що подається до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та порядку її подання.

Начальник управління Роман Михайлюк нагадав присутнім, що з 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік, який закінчиться 1 квітня 2020 року.

Провідний юрисконсульт Дністровського БУВР Наталія Купріянова звернула увагу присутніх на те, що Законом України від 2 жовтня 2019 року № 140-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесені деякі зміни в Закон України від 14 жовтня 2014 № 1700-VII “Про запобігання корупції”, та акцентувала увагу на нововведеннях.

Під час навчання вона ознайомила працівників із роз’ясненнями та методичними рекомендаціями щодо вимог фінансового контролю, встановленим Законом України “Про запобігання корупції”. За допомогою відповідних технічних засобів, на прикладі е – декларації, Наталія Купріянова надала консультації щодо порядку заповнення декларацій.

Наприкінці навчання присутнім було наголошено на відповідальності, яка наступає за неподання декларації або подання завідомо неправдивих відомостей у ній.