На засіданні колегії Держводагентства України

На засіданні колегії голова Держводагентства України Ірина Овчаренко відзначила, що процес реорганізації структури у сфері управління водними ресурсами майже завершено. Зараз переходимо до практичних кроків роботи новосформованих басейнових управлінь водних ресурсів.

Важливим кроком реформ водної сфери – є формування басейнових рад в основних басейнах. Ці консультативно-дорадчі органи будуть працювати над головними документами найближчого майбутнього – планами управління річковими басейнами.

Про реорганізацію структури управління в Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів виступив начальник управління Роман Михайлюк. Він відмітив про виконані заходи в проведені реорганізації структури управління , про взаємодію і співпрацю з регіональними офісами і басейновими управліннями водних ресурсів басейну Дністра.

На сьогодні Дністровське БУВР працює над формуванням басейнової ради басейну Дністра, в роботі якої будуть задіяні в першу чергу водокористувачі, громадські організації, місцеві органи влади, регіональні офіси, басейнові управління басейну Дністра та інші.