Міжвідомча комісія узгодила оптимальні режими роботи Дністровського водосховища на січень 2021 року

Під головуванням першого заступника Голови Олексія Кузьменкова 29 грудня у режимі онлайн-конференції відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ.
За інформацією Укргідрометцентру, приплив води до Дністровського водосховища, який у січні очікується у межах 80-140 куб. м/с, або 66% від норми.
У результаті членами Міжвідомчої комісії узгоджено, що для забезпечення водокористувачів на розташованій нижче Дністровської ГЕС українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснювати рівномірний попуск у нижній б’єф витратами не менше ніж 100-120 куб. м/с. Режим пропуску дощових паводків встановлюватиметься у робочому порядку в кожному випадку окремо.
У підсумку Міжвідомчою комісією, враховуючи гідрологічну обстановку в басейні Дністра, гідрологічний прогноз на січень, узгоджено оптимальні режими роботи Дністровського водосховища на січень 2021 року.
Детальніше: із режимами роботи дніпровських та дністровських водосховищ можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням: https://www.davr.gov.ua/rezhymy-roboty-vodoskhovyshch