Міжнародний обмін досвідом

30 вересня з метою обміну досвідом Дністровське БУВР відвідали представники водної галузі Австралії – генеральний директор Органу управління водозбором штату Вікторія Кріс Норман та керівник програми управління оздоровленням рік басейну Гоулбрен-Брокен Марк Тернер.

Візит австралійських колег організований представником ОБСЄ Tamara Kutonova.

Гості представили працівникам Дністровського БУВР інформацію про напрями роботи водної галузі штату Вікторія та стратегію оздоровлення басейну Гоулбрен-Брокен.

У свою чергу керівник Дністровського БУВР Роман Михайлюк розповів про завершення підготовки Плану управління річковим басейном Дністра та обговорив із гостями нормативні документи та закони, що регламентують діяльність водної галузі України.

Водночас, начальник лабораторії Марія Засідко ознайомила закордонних колег з веденням моніторингу поверхневих вод у відповідності з вимогами Водної Рамкової Директиви ЄС, із структурою лабораторії, напрямами роботи та перспективою розвитку.

Під час оглядової екскурсії фахівці лабораторії продемонстрували метод підготовки проби до визначення летких органічних сполук на газовому хроматографі-мас-спектрометрі та ознайомили з роботою приладу.

Також гості оглянули водозахисну дамбу на річці Дністер в місті Галичі та побували в Галицькому нацпарку.

Обидві сторони дійшли згоди, що зусилля водників різних країн направлені на досягнення однієї мети – доброго екологічного стану поверхневих вод з метою забезпечення населення якісною питною водою.