Ліцеїсти відвідали Дністровське БУВР

Напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів до Дністровського басейнового управління водних ресурсів завітали учні Івано-Франківського природничо-математичного ліцею.

Ліцеїстів ознайомили з роботою лабораторії моніторингу вод та грунтів, продемонстрували сучасне обладнання, на якому фахівці здійснюють аналіз поверхневих вод.

Начальник лабораторії Марія Засідко розповіла учням ліцею про те, що в лабораторії, відповідно до напрямків роботи, функціонують сектори хроматографічних, спектрофотометричних та фізико-хімічних досліджень. Завдяки високоефектиному обладнанню лабораторія досліджує 30 показників токсичних органічних речовин із затвердженого Мінприроди переліку 45 показників.

Також очільниця лабораторії наголосила, що зберігаючи природу, ми повинні досягти якісного стану води, та запобігти її подальшому погіршенню. Важливим є недопущення засмічення прибережних смуг річок, водойм, створення полігонів для побутових відходів, модернізація очисних споруд.

Про відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів та проведену екскурсію з ліцеїстами дивіться у вечірніх випусках новин на ТРК «Вежа» та ТРК «Канал-402».