Інформаційно-дорадчий центр

Версія для друку Версія для друку

На базі Лисецької дільниці Дністровського БУВР створено інформаційно-дорадчий центр облводресурсів.

ЗАВДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО – ДОРАДЧОГО ЦЕНТРУ

– Дорадчі послуги з виконання комплексу робіт з експлуатації, поточного та капітального ремонту меліоративних систем, протиповеневих водогосподарських споруд.

– Надання консультаційних послуг та розробка проектно – кошторисної документації на будівництво та реконструкцію водогосподарських об’єктів.

– Інформація щодо застосування нових технологій різних типів кріплення для будівництва та реконструкції протиповеневих водогосподарських споруд.

– Лабораторні визначення гідрохімічних і радіологічних показників якості поверхневих та підземних вод, складу та фізико – хімічних властивостей грунтів.

– Надання інформації щодо гідрохімічного стану водних об’єктів та агрохімічного стану меліоративних систем.

– Лабораторні обстеження скидів стічних вод підприємств. – Інформація щодо ведення обліку використання вод водокористувачами області води.

– Організація виставок. Проведення науково – практичних конференцій, семінарів, нарад.

Адміністративний корпус інформаційно – дорадчого центру включає в себе:

– виставкові зали з стендами по експлуатації меліоративних систем, протиповеневому захисту, обліку і державному контролю використання водних ресурсів, моніторингу вод та ґрунтів, охороні праці.

– зал засідань для проведення нарад, семінарів, конференцій з технічним обладнанням для показу відеоматеріалів, презентацій.

– кімнати для відпочинку аварійно – рятувальних бригад, які виконують роботи під час проходження та ліквідації наслідків повеней, паводків.

На території інформаційно – дорадчого центру побудовані:

– фрагмент водозахисної дамби з різними варіантами кріплення, в тому числі з місцевих матеріалів, дана характеристика кріплень, їх примінення, встановлені інформаційні знаки;

– фрагмент меліоративного каналу з шлюзом – регулятором, різними варіантами кріплення відкосів і дна;

– макетами дренажних усть, відповідним маркуванням та інформаційними знаками;

– став з водовипуском та кріпленням берегів залізобетонними плитами;

– оглядовий майданчик для показу обладнання та засобів малої механізації при виконанні доглядових робіт меліоративної мережі;

Cклад аварійного запасу матеріалів, де знаходяться:

– камінь негабарит;

– залізобетонні вироби;

– цемент;

– дріт оцинкований;

– човни рятувальні;

– інструменти і.т.д..