Хід відновлюваних робіт на водозахисних спорудах Дністровського БУВР

Під час ознайомлення голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з ходом відновлювальних робіт на водозахисних дамбах на річці Прут в селищі Заболотів Снятинського та річці Рибниця у селі Смодна Косівського районів заступник начальника Дністровського БУВР Олег Козар доповів, що на виконання робіт з ліквідації наслідків стихії управлінню виділено з Державного резервного фонду кошти в обсязі 50 млн грн.

На відновлення берегоукріплення у селі Смодна виділені кошти в обсязі 10 млн гривень. Для відновлення водозахисної дамби на річці Прут в смт.Заболотів передбачено 9,5 млн гривень.

По зазначених об’єктах виготовлено проектно-кошторисну документацію, отримано позитивний експертний висновок і підрядними організаціями розпочато проведення робіт.

Віталій Федорів наголосив на необхідності оперативного та якісного виконання відновлювальних робіт на пошкоджених гідротехнічних спорудах.

Заступник начальника Дністровського БУВР зазначив, що проведення відновлюваних робіт вимагає чіткого дотримання усіх нормативів та процедур, починаючи від виготовлення проектної документації до остаточного завершення робіт. Саме це є запорукою якісного та вчасного виконання робіт, а відремонтовані споруди будуть слугувати надійним захистом на багато років.