Голова Івано-Франківської ОДА подякував водникам за оперативне реагування під час паводку

Під час сесії обласної ради, очільник ОДА Віталій Федорів прозвітував про роботи, які здійснюються для подолання наслідків стихії та висловив вдячність водникам, які оперативно зреагували в перші хвилини біди і зараз конкретними справами допомагають долати результати паводку.

За словами голови ОДА, в особливо критичному стані знаходяться на сьогодні 14 водозахисних дамб на річках Прут, Черемош, Бистриця Солотвинська, Бистриця Надвірнянська та Рибниця, які належать до сфери діяльності Дністровського басейнового управління водних ресурсів.

Керівник Прикарпаття зауважив, що на проведення відновлювальних робіт на об’єктах, які відносяться до сфери управління Дністровського басейнового Управління водних ресурсів, із Державного бюджету додатково спрямовано кошти в обсязі 50 млн. грн.

«Аварійно-ремонтні бригади Дністровського басейнового управління водних ресурсів поетапно здійснюють роботи на найбільш пошкоджених об’єктах. Зокрема, проводиться розчистка гідротехнічних споруд від наносів, вирубка чагарнику, облаштування під’їзних доріг до пошкоджених ділянок, підготовка зруйнованих об’єктів до повного відновлення. Також обласною державною адміністрацією спільно з районами, містами, об’єднаними територіальними громадами відпрацьований пооб’єктний Перелік невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».