Фахівцями технічного відділу Дністровського БУВР докладається максимум зусиль для ліквідації наслідків червневого паводку

Технічним відділом Дністровського БУВР з метою ліквідації наслідків  стихії виконано значний об’єм робіт. За дорученням ОДА, на замовлення органів місцевого самоврядування фахівці технічного відділу провели інженерні обстеження, геологічні дослідження та інженерні розрахунки для 7 районів області, які постраждали від повені, по 122 об’єктах водогосподарського комплексу Івано-Франківської області складено дефектні акти та кошториси для відновлювальних робіт.

Також інженерно-технічні працівники відділу обстежили 81 захисну гідроспоруду державної форми власності щодо визначення необхідного обсягу та типу відновлювальних робіт. По 29 об’єктах, що фінансуються з резервного фонду Кабінету Міністрів України, виготовлена проектно-кошторисна документація та отримані позитивні експертні висновки.

Загалом, з початку року працівниками відділу проведено інженерно-вишукувальні роботи на 80 об’єктах області, виготовлено 60 робочих проектів, 4 паспорти водних об’єктів. Окрім цього, проведено на прохання сільської ради обстеження меліорованих земель, та понад 100 виїздів, під час яких надано фахові консультації, що стосуються відновлення та будівництва об’єктів водогосподарського комплексу.