Діалог про водні ресурси Прикарпаття

30 вересня Голова Держводагентства Валентин Шліхта разом з очільником Дністровського БУВР Романом Михайлюком провели робочу зустріч з керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації.

 Під час зустрічі були розглянуті нагальні питання щодо:

– державної та обласної програм розвитку водного господарства;

– паспортизації водних ресурсів;

– розчистки русел;

– стану водогосподарських споруд області.

 Валентин Шліхта наголосив на важливості контактів між керівниками БУВРів та ОДА. Адже якщо об’єднати зусилля, то можна буде зробити більше.

“Для Прикарпаття важливими є питання захисту від шкідливої дії вод та забезпечення питною водою населених пунктів. Також важливою є паспортизація водних об’єктів, адже це хороший ресурс для місцевого бюджету. І ще одним важливим питанням є розчистка русел. Це дуже важливе завдання для боротьби з паводками”, – наголосив Валентин Шліхта.

У результаті прийняли спільне рішення про поглиблення співпраці між ОДА, Держводагентства та Дністровським БУВР задля збереження і покращення якості водних ресурсів та захисту від шкідливої дії вод.

По завершенню офіційної зустрічі очільник Держводагентства з виїздом на місце оглянув хід виконання відновлювальних робіт на водних об’єктах Прикарпаття.