Дністровські водники обговорили з Головою Держводагентства проблемні питання

В рамках робочого візиту на Прикарпаття Голова Держводагентства Валентин Шліхта ознайомився з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону.

Опісля, Голова Агентства зустрівся з колективом Дністровського БУВР, де обговорили актуальні проблеми, які хвилюють водників на місцях. Зокрема, він поінформував колектив про сутність реформ у водній сфері та роз’яснив стратегічні напрямки розвитку галузі.

Працівники управління задали голові Держводагентства низку запитань. Зокрема, чи будуть виділені додаткові кошти для закупки рідинного хроматографа з метою розширення кількості досліджуваних речовин зі списку пріоритетних, чи опрацьовуються питання передачі водогосподарської інфраструктури зони осушення на баланси ОТГ та власників земель, щодо необхідності оновлення техніки та механізмів для виконання аварійно-відновлюваних робіт, чи буде передбачене фінансування для створення класифікацій екологічного стану водних масивів, чи буде підвищена оплата праці та інше.

У свою чергу, Валентин Шліхта приділив належну увагу кожному з питань та надав вичерпні відповіді.

Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк подякував голові Держводагентства за можливість колективно обговорити проблемні питання функціонування водогосподарської галузі регіону для їх подальшого врегулювання.