Дністровське БУВР продовжує виконувати свої функції дистанційно – в режимі он-лайн

З метою уникнення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», в Дністровському БУВР запровадили рекомендовані заходи щодо попередження розповсюдження нового інфекційного захворювання.

Зокрема, задля збереження здоров’я працівників в управлінні запроваджено дистанційний режим роботи та обмежено вхід відвідувачів до адміністративної будівлі. Такий режим роботи триватиме до 03 квітня 2020 року.

Зазначимо, що у Дністровському БУВР ефективно та безперебійно працює система електронного документообігу, корпоративна електронна пошта, тож співробітники продовжуватимуть виконувати свої посадові обов’язки.

Крім того, за необхідності, наради проводитимуться в онлайн-режимі чи за допомогою мобільного конференц-зв’язку.

До уваги громадян, інформуємо, що у зв’язку із запровадженим режимом роботи скасовано проведення особистого прийому громадян та масові заходи.

Водночас інформуємо, що з усіх питань можна звертатися у приймальню за тел.: (0342) 52-31-42 і електронною поштою: vodaif@ukr.net з пн. – пт.: 9:00 – 18:00 год.

Дотримуйтеся всіх рекомендацій медиків, працюйте з дому та без потреби не виходьте на вулицю. Бережіть власне здоров’я!