Дністровське БУВР підписало угоду про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

До Всесвітнього дня води Дністровське басейнове управління водних ресурсів підписало угоду про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Зокрема угода передбачає спільну участь у виконанні інноваційних проектів у галузі високих технологій, впровадження нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках та розробку спільних інвестиційних програм, проведення сторонами стажування та обміну досвідом виробничо-технічного, персоналу, професорсько-викладацького складу, наукових співробітників, аспірантів, магістрів, проведення спільних наукових і методичних семінарів, студентську практику та допомогу у працевлаштуванні.

Після підписання угоди начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк показав делегації ІФНТУНГ оновлену лабораторію управління.

Представляючи лабораторію, Роман Михайлюк розповів, що європейське законодавство визначило для моніторингу вод 45 пріоритетних забруднюючих речовин. Для їх визначення в Україні створені три басейнові лабораторії і одна з них запрацювала в Івано-Франківську.

Надсучасне обладнання лабораторії від японської компанії Shimadzu, справило неабияке враження на науковців ІФНТУНГ.

Зокрема, як зазначив перший проректор Олег Мандрик, угода передбачає об’єднання зусиль і можливостей щодо розвитку інноваційної діяльності, вдосконалення умінь і навичок, професійних, світоглядних і громадянських якостей в процесі співпраці з урахуванням перспектив розвитку суспільства, науки, техніки, технологій.

Оскільки використання надсучасної техніки потребує висококваліфікованих фахівців для ґрунтовного аналізу представлених результатів, знання та вміння науковців університету ІФНТУНГ важко переоцінити. Тож така співпраця буде корисною для обох сторін. До слова, серед працівників лабораторії – багато випускників ІФНТУНГ.