22 березня відзначають Всесвітній день води

?22 березня відзначають Всесвітній день води?

На Прикарпатті активно долучилися до проведення екологічних заходів та поширення інформації про важливість збереження чистоти водних ресурів.

Зокрема в обласних та районних газетах?, на радіо?, місцевими телеканалами? висвітлювалась інформація про значення води?для життя людей, важливість охорони та збереження прісної води?, водних ресурсів вцілому.

Через засоби масової інформації мешканців населених пунктів закликали розпочати весняну толоку?‍??‍? та прибрати береги річок.

За ініціативи працівників водогосподарської галузі області спільно з громадами ?населених пунктів організовано прибирання від сміття прибережних смуг на ріках? та водозахисних спорудах ріки Дністер, Прут, Бистриці Солотвинської та Бистриці Надвірнянської.

Окрім того, фахівці Дністровського БУВР та міжрайонних управлінь водного господарства провели навчання?‍?? та показ відеороликів присвячених Всесвітньому дню води в школах та гімназіях краю. Дітям?‍?? пояснювали, що вода нам потрібна кожного дня і її необхідно берегти та шанувати.