17 січня, відійшов у вічність ветеран водної галузі Прикарпаття Пернеровський Віталій Ярославович

Віталій Ярославович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. В пам’яті колег він назавжди залишиться трудолюбивою, вимогливою людиною, висококваліфікованим фахівцем та енергійним керівником.

 Віталій Пернеровський 33 роки своєї праці віддав системі водного господарства області. Трудову діяльність роз почав з 1986 року на посаді старшого інженера відділу комплектації управління виробничо-технічної комплектації тресту „Прикарпаттяводбуд”. Опісля працював на різних посадах у водогосподарських організаціях краю. В лютому 2004 року призначений заступником начальника з питань водних ресурсів Івано-Франківського облводгоспу.

За сумлінну працю і професіоналізм  неодноразово нагороджувався:  в 2005р. – Почесною грамотою МНС України, в 2005р. – Відзнакою  Держводгоспу України „Почесний працівник Держводгоспу України”, в 2005р. – Почесною грамотою облводгоспу.

Світла пам’ять про Віталія Ярославовича завжди буде жити серед рідних, друзів, колег і залишиться назавжди у наших серцях. Вічна пам’ять!

Заупокійна панахида відбудеться сьогодні, 19 січня о 16 год. в Будинку смутку (Івано-Франківськ, вулиця Ребета, 3)

Похорон завтра, 20 січня об 11.00 год. в Будинку смутку.