МІЖНАРОДНИЙ БАСЕЙНОВИЙ КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА”

Версія для друку Версія для друку

ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО БАСЕЙОВОГО КОНКУРСУ

«БАРВИ ДНІСТРА – 2019»

В Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів пройшов Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра – 2019» під девізом «Скажемо Ні пластику в Дністрі».

Особливістю конкурсу є те, що він відображає співпрацю між Україною та сусідньою Молдовою заради збереження Дністра та наглядно демонструє одну із фундаментальних вимог Європейського союзу до водної політики – дотримання басейнового принципу в управлінні водними ресурсами.

Метою цього конкурсу є презентація кращих практик раціонального користування природними ресурсами басейну Дністра, демонстрація його природної краси та ландшафтного різноманіття.

У конкурсі приймали участь представники семи областей України басейну Дністра та Республіки Молдова в різних вікових категоріях.

За активну участь у проведенні просвітницької діяльності зі збереження та популяризації водних ресурсів і природи Дністра, його приток комісією 26 жовтня 2019 року в Дністровському БУВР визначені переможці конкурсу «Барви Дністра-2019» в таких номінаціях:

  • «Малюнок»;
  • «Фоторобота»;
  • «Відеофільм, слайд-шоу»;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Номінація «Малюнок: аматорська робота»

Вікова категорія: до 10 років

 

І місцеБрілянт Ангеліна (10 років)

«Дністер сьогодні»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місцеМамедова Саіда (9 років)

«Не забруднюй Дністер»

ІІІ місцеКривокульський Гліб (8 років)

«Нехай буде чистим наш дім природи»

м. Рибніца, Молдова

ІІІ місцеТимкован Софія (8 років)

«Разом Дністер очистимо»

м. Рибніца, Молдова

ІІІ місце – Зеленюк Уляна (7 років)

«Разом Дністер очистимо»

м. Дубоссари, Молдова

 

Номінація «Малюнок: аматорська робота»

Вікова категорія: від 11 до 16 років

 

І місцеВладіміров Володимир (11років)

«Місто майбутнього»

м. Дубоссари, Молдова

ІІ місцеБегун Анастасія (16 років)

«Разом Дністер очистимо»

м. Дубоссари, Молдова

ІІ місцеМамедова Саміра (14 років)

«Жива і мертва риба! Stop plastic!»

м. Подільськ, Одеська обл.

ІІІ місце –  Робул Анна (14 років)

«Не забруднюйте води Дністра»

м. Дубоссари, Молдова

ІІІ місце – Діброва Валерія (13 років)

«Дністер у пляшці…»

м. Білгород-Дністровський, Одеська область

 

Номінація «Малюнок: аматорська робота»

Вікова категорія: від 17 до 21 року

 

І місце – Рекрутяк Вікторія (20 років)

«Дністер на Львівщині»

м. Тлумач, Івано-Франківська обл.

ІІ місце – Чулкова Єкатерина (17 років)

«Дністер-дно»

м. Кишинів, Молдова

Номінація «Малюнок»

Вікова категорія: до 10 років

 

І місцеКирка Захар (7 років)

«Наша качка гірко плаче – накидали в річку пластик!»

смт. Лиманське, Роздільнянський район, Одеська область

ІІ місцеКльова Софія (8 років)

«Розділене кохання»

смт. Лиманське, Роздільнянський район, Одеська область

ІІ місцеКозин Дарина (10 років)

м. Сокиряни, Чернівецька область

ІІІ місцеБєлих Кіра (10 років)

«Човники»

м. Біляївка, Одеська область

ІІІ місцеКургуз Анна (10 років)

«А може зібрати весь пластик і побудувати міст?»

м. Роздільна, Одеська область

ІІІ місцеІльків Юлія (10 років)

«Вечір на Дністрі»

м. Львів, Львіська область

 

Номінація «Малюнок»

Вікова категорія: від 11 до 16 років

 

І місцеРотарь Катерина (15 років)

«Збережемо Дністер»

м. Шолденєшти, Молдова

ІІ місцеПобережнюк Марія (14 років)

«Мамо, чому птах загинув?»

м. Білгород-Дністровський, Одеська область

ІІ місцеАргат Димитру (12 років)

м. Шолденєшти, Молдова

ІІІ місцеПопеску Сабіна (12 років)

м. Шолденєшти, Молдова

ІІІ місцеЛисенко Ганна (15 років)

«Гнів Нептуна»

м. Білгород-Дністровський, Одеська область

ІІІ місцеКобрин Софія (13 років)

«Я бачу, а ти?»

м. Львів, Львівська область

 

Номінація «Малюнок: еко-агітаційний плакат»

Вікова категорія: до 10 років

 

І місцеЯкубишина Ксенія (9 років)

«А що обираєш ти?»

м. Сокиряни, Чернівецька область

 

Номінація «Малюнок: еко-агітаційний плакат»

Вікова категорія: від 11 до 16 років

 

І місцеШустов Савва (12 років)

«Знайди рибу в Дністрі»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місцеГорбатюк Катерина (14 років)

«Зупинимо забрудення?»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місцеГаліпчак Вікторія (11 років)

«Увімкни свою свідомість»

м. Миколаїв, Львівська область

ІІІ місцеГавдюк Тетяна (11 років)

м. Сокиряни, Чернівецька область

 

Номінація «Малюнок: малюнки, виготовлені з

природніх та ужиткових предметів»

Вікова категорія: до 10 років

 

І місцеШевчук Катерина (9 років)

«Я хочу зберегти наш мальовничий край»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

 

Номінація «Малюнок: малюнки, виготовлені з

природніх та ужиткових предметів»

Вікова категорія: від 11 до 16 років

 

І місцеЛаки Наталія (12 років)

«Попередження»

м. Шолденєшти, Молдова

ІІ місце – Шадрін Нікіта (11 років)

«Лелеки на Дністрі»

м. Рибніца, Молдова

ІІ місцеШадрін Олена (11 років)

«Осінній Дністер»

м. Рибніца, Молдова

ІІІ місцеПеревознюк Єлизавета (13 років)

«На крилах життя»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

Номінація «Фоторобота: пейзаж»

Вікова категорія: до 16 років

 

І місце – Дочич Анастасія (11 років)

«Неймовірна зимова краса річки»

с. Воютичі, Самбірський район, Львівська область.

ІІ місце – Конько Ірина (7 років)

«Промінь над водою»

с. Молодіжне, Одеська обл.

ІІ місце – Сілецька Марія (13 років)

«Весняний захід сонця»

с. Заріччя, Самбірський район, Львівська область

ІІІ місце – Ефоде Вікторія (15 років)

«Острів надії»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Погонець Олександр (15 років)

«Пластик захоплює річку»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місце – Фурника Карина (15 років.)

«Ріка – чаклунка»

с. Олександерфелд, Кагульський район, Молдова

 

Номінація «Фоторобота: пейзаж»

Вікова категорія: від 16 до 21 року

 

І місце –  Усата  Анастасія ( 17 років)

«Захід над Дністром»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місце – Русу Даниіл (18 років)

«Гармонія»

м. Криуляни, Молдова

ІІІ місце – Траченко Егор (18 років)

«Березень на Дністрі»

м. Кишинів, Молдова

 

Номінація «Фоторобота: пейзаж»

Вікова категорія: більше 21 року

 

І місце – Тимурівський Дмитро (28 років)

«Краса Дністровського каньйону»

м. Чернівці, Чернівецька область

ІІ місце – Князева Тамара (70 років)

«Відображення»

м. Кишинів, Молдова

 

 

Номінація «Фоторобота: тваринний та рослинний світ Дністра»

Вікова категорія: до 16 років

 

І місце – Циран Єлизавета (14 років)

«Водні процедури»

м. Рибніца, Молдова

ІІ місце – Бондаренко Каміла (12 років.)

«Чутно … і вужа, що повзе зіллями таємниче»

смт. Овідіополь, Одеська область

ІІІ місце – Гладчук Уляна (13 років)

«Краса води»

с. Молодіжне, Одеська область

 

Номінація «Фоторобота: тваринний та рослинний світ Дністра»

Вікова категорія: більше 21 року

 

І місце – Кордонська Альона Василівна ( 38 років)

«Володар річки»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область.

ІІ місце – Дмитрук Валерій (38 років)

«Синєглазка»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Князева Тамара (70 років)

« Як ділити будемо?»

м. Кишинів, Молдова

 

Номінація «Фоторобота: людина та Дністер»

Вікова категорія: до 16  років

 

І місце – Матей Анна (16 років)

«Турбота про Дністер»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІ місце – Савельєва Яна (12 років)

«Фотоаматори»

смт. Овідіополь, Одеська область

ІІ місце – Шпічка Марія (10 років)

«Єдиний чистий острів на Дністрі»

с. Маяки, Одеська область

ІІІ місце – Березницька Ірина (13 років)

«Дивлюсь на тебе,  як в дзеркало»

м. Рибніца, Молдова

 

Номінація «Фоторобота: людина та Дністер»

Вікова категорія: від 16 років до 21 року

 

І місце – Берчій Тетяна (17 років)

«Невже пластик переможе»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІ місце – Дика Оксана (17 років)

«Уздовж нашої річки сміттєдайні береги»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІІ місце – Агафонова Анастасія (16 років.)

«Чисті береги»

м. Дубоссари, Молдова

 

Номінація «Фоторобота: людина та Дністер»

Вікова категорія: більше 21 року

 

І місце – Гончарова Наталя (47 років)

«Рибалки»

м. Рибніца, Молдова

ІІ місце – Тромбіцкий Ілля (66 років)

«Громадські слухання»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Зикова Єлена (40 років)

«Сонечко»

м. Рибніца, Молдова

 

Номінація «Відео-фільм»

 

І місце – Тарасенко Марія (17 років)

                Косташ Тетяна (18 років)

«Скажемо Ні пластику в Дністрі!»

м. Бельци, Молдова

ІІ місце – Волков Дмитро (18 років)

Волков Станіслав (18 років)

                   Запоронюк Оксана (18 років)

«Природа»

м. Бельци, Молдова

ІІІ місце – Савельєв Максим (17 років)

«Дністер»

м. Кишинів, Молдова

 

Номінація «Слайд-шоу»

 

І місце – Мурин Анастасія (16 років)

«Збережи ріку життя! Очистіть її від сміття»

м. Яворів, Львівська область

ІІ місце – Кряскова Валерія (11 років)

«Про наш Дністер замовте слово»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місце – Щетініна Н.Г.  (45 років)

«Спасемо Дністер від пластику»

ІІІ місце – Трунько Вікторія (15 років)

«Дністер. Біологічні ресурси. Екологічні проблеми»

м. Рибніца, Молдова

ІІІ місце – Яблонська Анастасія (16 років)

«Незабутній Дністер»

с. Велчинець, Окницкий район, Молдова

 

Номінація «Заходи з оздоровлення водних ресурсів»

 

І місцеДмуховська Альона (15 років)

«Екологічні проблеми ріки Дністер»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІ місце Циран Микола (13 років)

Лепбук «Дністер»

м. Рибніца, Молдова

 

Номінація «Твір, оповідання, вірш,

науково-популярна стаття»

 «Вірш»

Вікова категорія: до 16 років

 

І місце – Робул Анна (14 років)

«Чистий берег Дністра»

м. Дубоссари, Молдова

ІІ місце – Гутюм Михайло (13 років)

«Звернення Дністра до людини»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місце – Маяровська Анна (12 років)

«Врятуймо природу»

с. Маяки Біляївський район Одеська область

ІІІ місце – Калута Андрій (14 років)

«Нелегка задача»

м. Дубоссари, Молдова

ІІІ місце – Єрмічьова Софія (14 років)

«Не губіть Дністер»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Гутюм Артемій (13 років)

«Бережіть планету»

Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Головченко Тетяна (16 років)

«Нам довго ще тут жити…»

с. Маяки Біляївський район Одеська обл.

Номінація «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття»

«Вірш»

Вікова категорія: від 17 до 21 року

 

І місце – Швець Анна (17 років)

«Схаменіться, люди!»

м. Могилів-Подільський, Вінницька область

ІІ місце – Стеля  Карина (17 років)

«Біль Молдови»

Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Кивиржік Валерія (17 років)

«Ранок на Дністрі»

м. Кишинів, Молдова

 

Номінація «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття»

«Науково-популярна стаття»

Вікова категорія:  до 16 років

 

І місце – Кіпер Констянтин (13 років)

«Ера байдужості»

м. Бендери, Молдова

ІІ місце – Чечевіцин Антон (14 років)

«Наш Дністер»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місце – Арнаут Єлизавета (16 років)

                  Козубенко Анна (16 років)

                  Перелі Михаїл (11 років)

«Екологічні проблеми ріки Дністер і притоки Дністра сухої Рибніци»

м. Рибніца, Молдова

ІІІ місце – Личагіна Лідія (12 років)

«Схаменіться люди поки ще не пізно!»

м. Івано-Франківськ

ІІІ місце – Ющук Діана (15 років.)

«Скажем «Ні!» Пластику в Дністрі»

м. Могилів-Подільський, Вінницька обл.

ІІІ місце – Арушанова Анастасія (16 років)

«Як очистити Дністер від пластику?»

м. Кишинів, Молдова

 

Номінація «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття»

«Твір, оповідання»

Вікова категорія: до 16 років

 

І місце – Шадрін Нікіта (11 років)

      Шадріна Єлєна (11 років)

«Невидумана історія»

м. Рибніца, Молдова

ІІ місце – Москаленко Аліса (11років.)

«Королівське протистояння»

с. Маяки, Біляївський район, Одеська область

ІІ місце – Чернез Анастасія (15 років)

«Скажемо ні, пластику в Дністрі!»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Тринчій Евеліна (13 років)

«Скажімо ні пластику в Дністрі !»

«Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради»

м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

ІІІ місце – Голяховскі Яна (14 років)

«Спасемо світ від пластику»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Думяк Софія (15 років)

«Скажемо ні пластику в Дністрі»

м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

ІІІ місце – Шатра Анна (14 років)

Легенда « Дністер і Чорне море»

м. Бендери, Молдова

 

Номінація «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття»

«Твір, оповідання»

Вікова категорія:  від 17 до 21 року

 

І місце – Попович Анастасія (17 років)

«Олександра»

м. Кишинів, Молдова

ІІ місце – Мура Олексій (17 років)

Казка «Дністер і Змій Горинич»

м. Кишинів, Молдова

ІІІ місце – Чабан Єлизавета (17 років)

«День на Дністрі, який змінив моє майбутнє»

м. Дубоссари, Молдова