МІЖНАРОДНИЙ БАСЕЙНОВИЙ КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА”

Версія для друку Версія для друку

Відбулась церемонія нагородження🏆🥇 переможців міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»👩‍🎨👨‍🎨.

Конкурс проходив під девізом «Думай глобально – дій локально», за підтримки проекту ГЕФ «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», що виконується ОБСЄ, ПРООН та ЄЕК ООН.

У 2018 році, завдяки співпраці державних і громадських організацій Молдови та України, у конкурсі взяли участь більше 700 учасників.Серед яких призерами стали 87 конкурсантів.

Роботи учасників були представлені у різних номінаціях, а саме малюнок, фоторобота, відеофільм, слайд-шоу, захід з оздоровлення водних ресурсів, твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття.

Вперше за 10 років існування конкурсу у церемонії нагородження представлені переможці з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської, Вінницької та Одеської областей України, а також з Молдови.

15 березня в Одесі відбулася церемонія нагородження переможців. Подарунки, грамоти та дипломи переможцям вручила голова Держводагентства України Ірина Овчаренко.

Варто зазначити, що з 2019 року конкурс буде проводитися вже у Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів.

Як зазначив під час вітального слова начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк, девіз 2019 року – «Скажемо “НІ!” пластику в Дністрі!». Він відзначив важливість збереження чистоти Дністра, та підвищення екологічної свідомості молоді через такі конкурси.

 

 

 

 

 

 


У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. Продовження конкурсу  є необхідним для залучення  всіх жителів в басейні Дністра до актуальних проблем та практичних дій по реалізації водоохоронних заходів. Роботи подані на конкурс, дають зрозуміти, що серед нас – мешканців басейну Дністра є небайдужі серця. Тому зрозуміло, що  цей конкурс заслуговує бути щорічним та міжнародним, адже нас поєднує спільна життєдайна артерія – Дністер. Не виникає сумніву у подальшій потребі поширення серед молоді екологічної освіти, шани до використання та відтворення водних ресурсів.

В конкурсі приймає участь молоде покоління різних вікових груп України, Молдови, у тому числі Придністров’я. Переможці нагороджуються цінними призами та дипломами конкурсу оргкомітету відповідно до номінацій.

Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Буклети з роботами переможців конкурсу за минулі роки