22 березня відзначають Всесвітній день води

💧22 березня відзначають Всесвітній день води💧

На Прикарпатті активно долучилися до проведення екологічних заходів та поширення інформації про важливість збереження чистоти водних ресурів.

Зокрема в обласних та районних газетах📰, на радіо🎙, місцевими телеканалами📺 висвітлювалась інформація про значення води💦для життя людей, важливість охорони та збереження прісної води🌊, водних ресурсів вцілому.

Через засоби масової інформації мешканців населених пунктів закликали розпочати весняну толоку👩‍🌾👨‍🌾 та прибрати береги річок.

За ініціативи працівників водогосподарської галузі області спільно з громадами 👫населених пунктів організовано прибирання від сміття прибережних смуг на ріках🏞 та водозахисних спорудах ріки Дністер, Прут, Бистриці Солотвинської та Бистриці Надвірнянської.

Окрім того, фахівці Дністровського БУВР та міжрайонних управлінь водного господарства провели навчання👩‍🏫🖥 та показ відеороликів присвячених Всесвітньому дню води в школах та гімназіях краю. Дітям👨‍🦰👧 пояснювали, що вода нам потрібна кожного дня і її необхідно берегти та шанувати.